+90 212 230 58 68 - +90 553 665 5868   info@pilatesakademi.com

Yönetici Mesajı

ABDULLAH ANDSOY

Pilates Akademi Kurucu ve  Yöneticisi

‘Herkesin bir hayali vardır. Pilates’le tanıştığımda Pilates benim hayalim haline geldi. Spor her zaman hayatımın bir parçasıydı. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olduğumda, zaten farklı branşlarda sporculuk deneyimi edinmiştim. Daha sonrasında fitness sektörü ağırlıklı olmak üzere eğitimenlik deneyimi de edindim. Pilates’le tanıştıktan ve kendi vücuduma faydasını gördükten sonra, bir spordan ziyade yaşam tarzı olarak gördüğüm bu eğitimden herkesin faydalanmasını istedim.

Pilates Akademi, bu çerçevede özenle kurgulanmış bir marka. Her şeyden önce, üyelerimizin kendilerini evinde hissetmelerini hedefledik. Stüdyolarımızı bu güveni ve konforu merkezimize alarak kurguladık. Alanında tecrübeli ve Pilates’i uzmanlık olarak seçmiş, kendini bu branşa adamış hocalarla çalışıyoruz.

Pilates, vücudun en derindeki kaslarına ulaştığından vücut farklı pozisyonlara girebiliyor. Bu nedenle açık bir alan değil üyelerimizin rahat hissedebileceği kişiye özel odalar tasarladık. Ekipmanlarımızın güncel olmasına dikkat ediyor, bu alandaki en yeni trendleri ilk uygulayan stüdyo olmayı hedefliyoruz.’