+90 212 230 58 68 - +90 553 665 5868   info@pilatesakademi.com

BİREBİR EĞİTİM

Pilates Akademi’nin temel sistemi Birebir Eğitim üzerine kurulmuştur. Pilates egzersizi, eğitmenin dikkatinin tamamen üye üzerine yoğunlaştığı, hareketlerin doğru yapıldığına, nefesin doğru alındığına maksimum özen gösterilen bir sistemdir.

Doğru kas gruplarının en iyi performansta çalışması için, dersler, 55 dakikalık ders süresince, eğitmen ve üyenin bir arada çalışabileceği uygun şekilde dekore edilmiş özel odalarda yapılır. Böylece, kişi kendine konsantre olabilir. Etraftan gelen yorum veya seslerden rahatsız olmadan maksimum performansı almak kolaylaşır.

GRUP EĞİTİMİ

Pilates Akademi’nin iç tasarımı, grup derslerinin de tıpkı birebir derslerde olduğu şekilde, kişiye özel Pilates yataklarında yapılacak şekilde kurgulanmıştır.

Bölmeler, gerekli hallerde birbiriyle birleşebilir. Grup derslerinde grubun maksimum altı kişiyle yapılabilir.

Üyelerin seviyeleri tespit edildikten sonra herkese uygun bir program hazırlanır.

Tek başına ders yapmaktan hoşlanmayan ve arkadaşlarıyla beraber motive olanlar için grup dersleri en iyi sonucu alacak şekilde kurgulanır.

KURUMSAL EĞİTİM

Pilates Akademi, şirketlere yönelik grup dersleri de organize ediyor. Kurumsal eğitim, şirketin talebine göre farklı gruplara ve kişi sayısına göre hazırlanıyor. Çalışanların arasındaki zihin ve ortak düşünme refleksini güçlendiren yoga, beraber hareket etme ve yardımlaşma bilincini artıran fonksiyonel antrenmanlar ya da süreklilik arz eden ve çalışanların kendilerini daha iyi hissetmelerine yönelik pilates dersleri için iletişime geçmeniz yeterli. Ortaklaşa çalıştığımız firmalar arasında

Yemek Sepeti, Hilton Otel, Amerikan Hastanesi gibi kuruluşları sayabiliriz.